Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Väst.

Porträttbild på Albana Ziric

Albana Ziric Verksamhetsutvecklare

E-post:
albana.ziric@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-74 18 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Amou Jobe
Fråga mig om musikverksamheten

Amou Jobe Verksamhetsutvecklare

E-post:
amou.jobe@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 68
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anders Lindecrantz
Fråga mig om musikverksamheten

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 61
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anneli Erikson
Fråga mig om föreningar och studiecirklar

Anneli Erikson Regionchef

E-post:
anneli.erikson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 54
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Barbro Aldén

Barbro Aldén Verksamhetsutvecklare

E-post:
barbro.alden@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708-33 77 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Elin Borgvall-Piel Verksamhetsutvecklare

E-post:
elin.borgvall-piel@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Emma Ekblom

Emma Ekblom Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.ekblom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703-96 16 93
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Hilma Klasson

Hilma Klasson Verksamhetsutvecklare

E-post:
hilma.klasson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 82 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Jan Nyman

Jan Nyman Verksamhetsutvecklare

E-post:
jan.nyman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 69
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Kajsa Poidnak

Kajsa Poidnak Verksamhetsutvecklare

E-post:
kajsa.poidnak@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734-609 603
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Krister Lönn

Krister Lönn Verksamhetsutvecklare

E-post:
krister.lonn@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-74 18 92
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Leonard von Wolcker
Fråga mig om studiematerial

Leonard von Wolcker Verksamhetsutvecklare

E-post:
leonard@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 60
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Liselotte Karlberg

Liselotte Karlberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
liselotte.karlberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-58 04 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Magnhild H Andreasen

Magnhild H Andreasen Verksamhetsutvecklare

E-post:
magnhild.andreasen@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703-52 77 25
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Maria Hill
Fråga mig om musik och kulturprogram

Maria Hill Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.hill@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-74 18 93
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Marie-Louise Andreasson Administratör

E-post:
m-l.andreasson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0701-800 662
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mikael Karlsson

Mikael Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
mikael.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-396 33 50
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mona Sandström

Mona Sandström Verksamhetsutvecklare

E-post:
mona.sandstrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-74 18 91
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Raghad Alghanem(2)
Fråga mig om verksamhet för asylsökande

Raghad Alghanem(2) Verksamhetsutvecklare

E-post:
raghad.alghanem@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-74 18 95
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Rickard Lindlöf
Fråga mig om studiecirklar

Rickard Lindlöf Områdeschef

E-post:
rickard.lindlof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 77
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sabaheta Vehabovic

Sabaheta Vehabovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
sabaheta.vehabovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0702-98 71 41
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Robert Lychou
Fråga mig om lokaler

Robert Lychou Regionchef

E-post:
robert.lychou@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 63
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Santiago Cambón

Santiago Cambón Verksamhetsutvecklare

E-post:
santiago.cambon@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734-612768
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Tina Berggren Verksamhetsutvecklare

E-post:
tina.berggren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703-96 16 92
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Zinijad Jagurdzija

Zinijad Jagurdzija Verksamhetsutvecklare

E-post:
zinijad@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734-61 47 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer