Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Väst.

Porträttbild på Albana Ziric

Albana Ziric Verksamhetsutvecklare

E-post:
albana.ziric@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732 - 74 18 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 - 85 20 76

Föräldraledig

Porträttbild på Amou Jobe

Amou Jobe Verksamhetsutvecklare

E-post:
amou.jobe@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 68
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer035 -  10 03 73

Kontor i Halmstad

Porträttbild på Anders Lindecrantz

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-73 19 02
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0346 - 57 751

Kontor i Falkenberg

Porträttbild på Anneli Erikson

Anneli Erikson Distrikschef tillika bitr. Regionchef

E-post:
anneli.erikson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 54
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 -  85 20 72

Postadress: NBV Väst, Nygatan 13, 652 20 Karlstad

Porträttbild på Barbro Aldén

Barbro Aldén Verksamhetsutvecklare

E-post:
barbro.alden@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708 - 33 77 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0512 -  332 51

Kontor i Vara

Porträttbild på Disa Jagurdzija

Disa Jagurdzija Regionchef

E-post:
disa.jagurdzija@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-79 94 74
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Postadress: NBV Väst, Mölndalsvägen 30C, 412 63 Göteborg

Porträttbild på Elin Borgvall-Piel

Elin Borgvall-Piel Verksamhetsutvecklare

E-post:
elin.borgvall-piel@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer031 - 12 44 63

Kontor i Göteborg

Porträttbild på Emma Ekblom

Emma Ekblom Koordinator

E-post:
emma.ekblom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703 - 96 16 93
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer033 - 16 33 42

Postadress: NBV Väst, Kasernvägen 6, 504 31 Borås

Porträttbild på Enver Ramirez

Enver Ramirez Verksamhetsutvecklare

E-post:
enver.ramirez@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0707 - 16 65 98
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer031 - 12 44 68

Kontor i Göteborg

Porträttbild på Hilma Klasson

Hilma Klasson Verksamhetsutvecklare

E-post:
hilma.klasson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 82 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0520 - 66 07 92

Kontor i Trollhättan

Porträttbild på Ingrid Haulin

Ingrid Haulin Verksamhetsutvecklare

E-post:
ingrid.haulin@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-63 49 29
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Krister Lönn

Krister Lönn Verksamhetsutvecklare

E-post:
krister.lonn@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732 - 74 18 92
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 - 85 20 74

Kontor i Karlstad

Porträttbild på Liselotte Karlberg

Liselotte Karlberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
liselotte.karlberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 58 04 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0515 - 829 42

Kontor i Falköping

Porträttbild på Magnhild H Andreasen

Magnhild H Andreasen Verksamhetsutvecklare

E-post:
magnhild.andreasen@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703 - 52 77 25
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer033 - 16 33 41

Kontor i Borås

Porträttbild på Maria Hill

Maria Hill Kvalitetssamordnare

E-post:
maria.hill@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732 - 74 18 93
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 - 85 20 73

Postadress: NBV Väst, Nygatan 13, 652 20 Karlstad

Porträttbild på Mikael Karlsson

Mikael Karlsson Vaktmästare

E-post:
mikael.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703 - 96 33 50
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0520 - 66 07 91

Kontor i Trollhättan

Porträttbild på Raghad Alghanem

Raghad Alghanem Verksamhetsutvecklare

E-post:
raghad.alghanem@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732 - 74 18 95
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 - 85 20 71

Kontor i Karlstad

Porträttbild på Rickard Lindlöf

Rickard Lindlöf Verksamhetsutvecklare

E-post:
rickard.lindlof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 77
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer035 - 10 03 74

Kontor i Halmstad

Porträttbild på Sabaheta Vehabovic

Sabaheta Vehabovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
sabaheta.vehabovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0702 - 98 71 41
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer031 - 12 44 66

Kontor i Göteborg

Porträttbild på Santiago Cambón

Santiago Cambón Distrikschef

E-post:
santiago.cambon@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734 - 61 27 68
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer031 - 12 44 64

Postadress: NBV Väst, Mölndalsvägen 30C, 412 63 Göteborg