Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Norr.

Porträttbild på Emma Jonsson

Emma Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-2672319
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Eva Emadén

Eva Emadén Verksamhetsutvecklare

E-post:
eva.emaden@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0702- 96 47 67
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Helmi Kamula
Fråga mig om studiecirklar

Helmi Kamula Verksamhetsutvecklare

E-post:
helmi.kamula@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0706- 57 87 12
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer 0929-123 19

Porträttbild på Mohammad Chaaban

Mohammad Chaaban Kvalitetssamordnare

E-post:
mohammad.chaaban@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-3260423
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Nicole Steegmans

Nicole Steegmans Verksamhetsutvecklare

E-post:
nicole.steegmans@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-91 94 88
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Esef Hodovic

Esef Hodovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
esef.hodovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-602 84 53
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Maja Trklja

Maja Trklja Verksamhetsutvecklare

E-post:
maja.trklja@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-181 63 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sarah Karlsson

Sarah Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
sarah.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-461 57 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ann-Christine Ericsson
Fråga mig om studiecirklar

Ann-Christine Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
ann-christine.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-723 86 50
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Bengt Söderlind

Bengt Söderlind Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt.soderlind@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Hans Ödmark

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Marita Isaksson Verksamhetsutvecklare

E-post:
marita.isaksson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-63 65 47
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Annika Sjöström

Annika Sjöström Verksamhetsutvecklare

E-post:
annika.sjostrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-34 16 38
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Bollnäs, Ljusdal, Ovanåker

Nalin Erdogan Verksamhetsutvecklare

E-post:
nalin.erdogan@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer026-13 46 58
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Linea Marklund HR-partner NBV Mitt och NBV Norr (föräldraledig)

E-post:
linea.marklund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0738-40 67 31
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer