Till huvudinnehållet

Kontakt

All NBV-personal som arbetar med musik i Sverige.

Porträttbild på Mats Jönsson
Förbundskansli

Mats Jönsson Verksamhetsstrateg inom Musik

E-post:
mats.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703-83 83 08
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Nationell samordnare för musiken i NBV.

Porträttbild på Ganime Stålenhag
Mitt

Ganime Stålenhag Regionchef

E-post:
ganime.stalenhag@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer023-161 79
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-600 88 85

Falun

Porträttbild på Maria Pettersson
Norr

Maria Pettersson Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.pettersson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-188 81 85
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Gävle

Porträttbild på Anders Lindecrantz
Väst

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 61
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Falkenberg

Porträttbild på Amou Jobe
Väst

Amou Jobe Verksamhetsutvecklare

E-post:
amou.jobe@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 68
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Halmstad

Porträttbild på Rickard Lindlöf
Väst

Rickard Lindlöf Områdeschef

E-post:
rickard.lindlof@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 77
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Halmstad

Porträttbild på Inger Hedquist
Sydost

Inger Hedquist

E-post:
inger.hedquist@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-25 49 84
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Jönköping

Porträttbild på Hans Ödmark
Norr

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Härnösand

Porträttbild på Mohammad Chaaban
Norr

Mohammad Chaaban Kvalitetssamordnare

E-post:
mohammad.chaaban@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0725- 46 91 07
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Umeå

Porträttbild på Aida Kolonic
Syd

Aida Kolonic Verksamhetsutvecklare

E-post:
aida.kolonic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733- 83 83 81
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Malmö

Porträttbild på Cecilia Nylen Andresen
Syd

Cecilia Nylen Andresen Verksamhetsutvecklare

E-post:
cecilia.n.andresen@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 83
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Porträttbild på Mehmed Jakic
Syd

Mehmed Jakic Verksamhetutvecklare

E-post:
mehmed.jakic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703- 02 71 01
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Malmö

Porträttbild på Andreas Ljungman
Öst

Andreas Ljungman Verksamhetsutvecklare

E-post:
andreas.ljungman@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer072-504 80 13
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer08-671 10 88

Stockholm

Porträttbild på Renée Bonér
Öst

Renée Bonér Verksamhetsutvecklare

E-post:
renee.boner@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703-11 10 87
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer08-671 10 87

Stockholm

Porträttbild på Erika Gitselova
Sydost

Erika Gitselova Verksamhetsutvecklare

E-post:
erika.gitselova@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0470-75 32 63
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-70 72 23

Växjö

Porträttbild på Malin Moessner
Sydost

Malin Moessner Verksamhetsutvecklare

E-post:
malin.moessner@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0480-652 88
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-71 77 13

Kalmar

Porträttbild på Tobias Jonsson
Sydost

Tobias Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0709-15 32 82
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Kalmar

Porträttbild på Åsa Brodén
Syd

Åsa Brodén Verksamhetsutvecklare

E-post:
asa.broden@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0455-30 85 53
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0709-15 32 83

Karlskrona

Porträttbild på Emma Andrén
Mitt

Emma Andrén Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.andren@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0171-390 44
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-100 83 85

Enköping

Porträttbild på Maria Hill
Väst

Maria Hill Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.hill@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-74 18 93
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Väst

Elin Borgvall-Piel Verksamhetsutvecklare

E-post:
elin.borgvall-piel@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Kajsa Poidnak
Väst

Kajsa Poidnak Verksamhetsutvecklare

E-post:
kajsa.poidnak@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-609 603
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Liselotte Karlberg
Väst

Liselotte Karlberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
liselotte.karlberg@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-58 04 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Falköping

Porträttbild på Mikael Karlsson
Väst

Mikael Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
mikael.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-396 33 50
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Trollhättan

Porträttbild på Santiago Cambón
Väst

Santiago Cambón Verksamhetsutvecklare

E-post:
santiago.cambon@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-612768
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Zinijad Jagurdzija
Väst

Zinijad Jagurdzija Verksamhetsutvecklare

E-post:
zinijad@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-61 47 99
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Skövde

Porträttbild på Bengt-Åke Ohlsson
Öst

Bengt-Åke Ohlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt-ake.ohlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0155-21 10 40
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-76 74 97

Nyköping

Porträttbild på Johannes Bjaaland
Mitt

Johannes Bjaaland Verksamhetsutvecklare

E-post:
johannes.bjaaland@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer019-670 83 05
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0725-26 55 90

Örebro

Porträttbild på Sara Herou
Mitt

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer073-801 83 00
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Örebro