Till huvudinnehållet

Kontakt

All NBV-personal som arbetar med musik i Sverige.

Porträttbild på Mats Jönsson
Förbundskansli

Mats Jönsson Verksamhetsstrateg inom Musik

E-post:
mats.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703-83 83 08
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Nationell samordnare för musiken i NBV. Fakturadress MusicBox: NBV, ref 2401, Box 47, 781 21 Borlänge. Postadress NBV MusicBox, Mölndalsv. 30c, 412 63 Gbg. Håller du på med musik i någon form och vill starta en studiecirkel eller vill börja spela musik skall du höra av dej till någon av de lokala verksamhetsutvecklarna på denna sida.

Porträttbild på Ganime Stålenhag
Dalarna

Ganime Stålenhag Regionchef

E-post:
ganime.stalenhag@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer023-161 79
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-600 88 85

Falun

Porträttbild på Maria Pettersson
Gävleborg

Maria Pettersson Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.pettersson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-188 81 85
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Gävle

Porträttbild på Anders Lindecrantz
Halland

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 61
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Falkenberg

Porträttbild på Amou Jobe
Halland

Amou Jobe Verksamhetsutvecklare

E-post:
amou.jobe@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 68
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Halmstad

Porträttbild på Rickard Lindlöf
Halland

Rickard Lindlöf Områdeschef

E-post:
rickard.lindlof@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 77
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Fokus på musikverksamheten i Halmstad

Porträttbild på Inger Hedquist
Jönköpings län

Inger Hedquist Regionchef

E-post:
inger.hedquist@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-25 49 84
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Fokus på musikverksamheten i Jönköping

Porträttbild på Hans Ödmark
MittSverige

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Härnösand

Porträttbild på Mohammad Chaaban
Norr

Mohammad Chaaban Verksamhetsutvecklare

E-post:
mohammad.chaaban@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0725- 46 91 07
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Umeå

Porträttbild på Aida Kolonic
Skåne

Aida Kolonic Verksamhetsutvecklare

E-post:
aida.kolonic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733- 83 83 81
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Malmö

Porträttbild på Cecilia Nylen Andresen
Skåne

Cecilia Nylen Andresen Verksamhetsutvecklare

E-post:
cecilia.n.andresen@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 83
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Porträttbild på Mehmed Jakic
Skåne

Mehmed Jakic Verksamhetutvecklare- Musik

E-post:
mehmed.jakic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703- 02 71 01
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Malmö

Porträttbild på Andreas Ljungman
Stockholms län

Andreas Ljungman Verksamhetsutvecklare

E-post:
andreas.ljungman@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer072-504 80 13
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer08-671 10 88

Stockholm

Porträttbild på Renée Bonér
Stockholms län

Renée Bonér Verksamhetsutvecklare

E-post:
renee.boner@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703-11 10 87
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer08-671 10 87

Stockholm

Porträttbild på Erika Gitselova
Sydost

Erika Gitselova Verksamhetsutvecklare

E-post:
erika.gitselova@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0470-75 32 63
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-70 72 23

Växjö

Porträttbild på Malin Moessner
Sydost

Malin Moessner Verksamhetsutvecklare

E-post:
malin.moessner@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0480-652 88
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-71 77 13

Kalmar

Porträttbild på Tobias Jonsson
Sydost

Tobias Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0709-15 32 82
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Kalmar

Porträttbild på Åsa Brodén
Sydost

Åsa Brodén Verksamhetsutvecklare

E-post:
asa.broden@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0455-30 85 53
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0709-15 32 83

Karlskrona

Porträttbild på Emma Andrén
Uppsala län Gotland

Emma Andrén Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.andren@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0171-390 44
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-100 83 85

Enköping

Porträttbild på Anneli Erikson
Värmland

Anneli Erikson Regionchef

E-post:
anneli.erikson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 54
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Karlstad

Porträttbild på Maria Hill
Värmland

Maria Hill Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.hill@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-74 18 93
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Väst

Elin Borgvall-Piel Verksamhetsutvecklare

E-post:
elin.borgvall-piel@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-83 83 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Kajsa Poidnak
Väst

Kajsa Poidnak Verksamhetsutvecklare

E-post:
kajsa.poidnak@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-609 603
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Liselotte Karlberg
Väst

Liselotte Karlberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
liselotte.karlberg@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733-58 04 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Falköping

Porträttbild på Mikael Karlsson
Väst

Mikael Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
mikael.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070-396 33 50
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Trollhättan

Porträttbild på Santiago Cambón
Väst

Santiago Cambón Verksamhetsutvecklare

E-post:
santiago.cambon@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-612768
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Göteborg

Porträttbild på Zinijad Jagurdzija
Väst

Zinijad Jagurdzija Verksamhetsutvecklare

E-post:
zinijad@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0734-61 47 99
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Skövde

Porträttbild på Bengt-Åke Ohlsson
ÖrebroMälardalen

Bengt-Åke Ohlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt-ake.ohlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0155-21 10 40
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-76 74 97

Nyköping

Porträttbild på Johannes Bjaaland
ÖrebroMälardalen

Johannes Bjaaland Verksamhetsutvecklare

E-post:
johannes.bjaaland@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer019-670 83 05
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0725-26 55 90

Örebro

Porträttbild på Sara Herou
ÖrebroMälardalen

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer073-801 83 00
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Örebro