Till huvudinnehållet

Kontakt

All NBV-personal som arbetar med musik i Sverige.

Porträttbild på Mats Jönsson
Förbundskansli

Mats Jönsson Verksamhetsstrateg inom Musik

E-post:
mats.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703-83 83 08
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Nationell samordnare för musiken i NBV.

Porträttbild på Mehmed Jakic

Mehmed Jakic Verksamhetutvecklare- Musik

E-post:
mehmed.jakic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0703- 02 71 01
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumerKontor Malmö

Porträttbild på Åsa Brodén

Åsa Brodén Verksamhetsutvecklare

E-post:
asa.broden@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer 0709-15 32 83
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0455-30 85 53

Kontor Karlskrona

Porträttbild på Malin Moessner

Malin Moessner Verksamhetsutvecklare

E-post:
malin.moessner@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-71 77 13
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0480-47 62 56

Kontor Kalmar

Porträttbild på Vera Pavlovic

Vera Pavlovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
vera.pavlovic@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-71 77 23
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0470-75 32 61

Kontor Växjö

Porträttbild på Anders Lindecrantz

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733 - 83 83 61
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0346 - 57 751

Kontor Falkenberg

Porträttbild på David Freundt

David Freundt Verksamhetsutvecklare

E-post:
david.freundt@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732 - 74 18 91
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer054 - 85 20 75

Kontor Karlstad

Porträttbild på Ebba Wigren

Ebba Wigren Verksamhetsutvecklare

E-post:
ebba.wigren@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0722 - 19 12 24
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer031 - 12 44 67

Kontor Göteborg

Porträttbild på Elin Borgvall-Piel

Elin Borgvall-Piel Verksamhetsutvecklare

E-post:
elin.borgvall-piel@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733 - 83 83 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer031 - 12 44 63

Kontor  Göteborg

Porträttbild på Enver Ramirez

Enver Ramirez Verksamhetsutvecklare

E-post:
enver.ramirez@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0730 - 62 81 94
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer031 - 12 44 68

Kontor Göteborg

Porträttbild på Jibril Ismail

Jibril Ismail Verksamhetsutvecklare

E-post:
jibril.ismail@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0722 - 38 55 33
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Kontor Göteborg

Porträttbild på Liselotte Karlberg

Liselotte Karlberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
liselotte.karlberg@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0733 - 58 04 75
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0515 - 829 42

Kontor Falköping

Porträttbild på Andreas Ljungman

Andreas Ljungman Verksamhetsutvecklare

E-post:
andreas.ljungman@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer072-504 80 13
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumerStockholm

Porträttbild på Bengt-Åke Ohlsson

Bengt-Åke Ohlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt-ake.ohlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0732-76 74 97
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0155-21 10 40

Kontor Nyköping

Porträttbild på Johannes Bjaaland

Johannes Bjaaland Verksamhetsutvecklare

E-post:
johannes.bjaaland@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0725-26 55 90
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer019-670 83 05

Kontor Örebro

Porträttbild på Johan Påhlman
Leksand, Rättvik, Gagnef, Malung-Sälen, Vansbro

Johan Påhlman Verksamhetsutvecklare

E-post:
johan.pahlman@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer073-274 52 73
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer

Porträttbild på Sara Herou
Fråga mig om musik

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0738-01 83 00
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer019-670 83 14

Kontor Örebro

Porträttbild på Hans Ödmark
Fråga mig om musik 

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumerKontor Härnösand

Porträttbild på Johan Källbjer

Johan Källbjer vikarierande Verksamhetsutvecklare

E-post:
Johan.kallbjer@nbv.se
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumer070 944 46 30
Telefon:
Ring Kontakt på telefonnumerKontor Umeå