Till huvudinnehållet
Porträttbild på Abdi Mohamed

Abdi Mohamed Verksamhetsutvecklare

E-post:
abdi.mohamed@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703- 72 31 70
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Drottninggatan 12 , 961 35 BODEN

Porträttbild på Agnetha Eriksson

Agnetha Eriksson Verksamhetsutvecklare

E-post:
agnetha.eriksson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0705- 90 23 19
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Prästgårdsgatan 24 , 941 32 PITEÅ

Porträttbild på Ann-Christine Ericsson
Fråga mig om studiecirklar

Ann-Christine Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
ann-christine.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-723 86 50
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sollefteå

Porträttbild på Anna Marklund
Fråga mig om write yourself

Anna Marklund Verksamhetsansvarig write yourself & kultur

E-post:
anna.marklund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0722205952
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Skolgatan 48 , 903 27 UMEÅ

Porträttbild på Bengt Söderlind

Bengt Söderlind Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt.soderlind@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Örnsköldsvik

Porträttbild på Camilla Sandström

Camilla Sandström Verksamhetsutvecklare

E-post:
camilla.sandstrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-376 04 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Carina Grönlund

Carina Grönlund Verksamhetsutvecklare

E-post:
carina.gronlund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703- 32 29 18
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Skolgatan 48 , 903 27 UMEÅ

Porträttbild på Carina Lindberg

Carina Lindberg Administratör

E-post:
carina.lindberg@nbv.se

Prästgårdsgatan 24 , 941 32 PITEÅ

Porträttbild på Emma Jonsson

Emma Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-2672319
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Stationsgatan 72 , 972 34 LULEÅ

Porträttbild på Esef Hodovic

Esef Hodovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
esef.hodovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-602 84 53
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Eva Emadén
Fråga mig om asylen

Eva Emadén Verksamhetsutvecklare

E-post:
eva.emaden@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0702- 96 47 67
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Spårvägen 8 , 901 31 UMEÅ

Porträttbild på Eva Tånneryd
Fråga mig om kultur & asylverksamheten

Eva Tånneryd Verksamhetsutvecklare

E-post:
eva.tanneryd@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-73 34 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kramfors

Porträttbild på Hans Ödmark
Fråga mig om musik 

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Härnosand

Porträttbild på Helmi Kamula
Fråga mig om studiecirklar

Helmi Kamula Administratör

E-post:
helmi.kamula@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0706- 57 87 12
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer 0929-123 19

Storgatan 27 , 942 31 ÄLVSBYN

Porträttbild på Josephine Westin

Josephine Westin Verksamhetsutvecklare

E-post:
josephine.westin@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-75 23 80
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Örnsköldsvik

Krister Lundgren Verksamhetsutvecklare

E-post:
krister.lundgren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-191 34 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Kristina Ulander

Kristina Ulander Kontorist

E-post:
kristina.ulander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0612-140 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kramfors

Porträttbild på Madeleine Melander

Madeleine Melander Kontorist

E-post:
madeleine.melander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0620-125 20
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sollefteå

Porträttbild på Maja Trklja

Maja Trklja Verksamhetsutvecklare

E-post:
maja.trklja@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-181 63 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mohammad Chaaban
Fråga mig om musikverksamheten

Mohammad Chaaban Verksamhetsutvecklare

E-post:
mohammad.chaaban@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-3260423
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Spårvägen 8 , 901 31 UMEÅ

Porträttbild på Mats Danielsson
Fråga mig om lokaler

Mats Danielsson Regionchef

E-post:
mats.danielsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 97
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sundsvall

Porträttbild på Mattias Rosdahl

Mattias Rosdahl Regionchef

E-post:
mattias.rosdahl@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703- 41 57 04
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Spårvägen 8 , 901 31 UMEÅ

Porträttbild på Nicole Steegmans
Fråga mig om roundabout

Nicole Steegmans Verksamhetsutvecklare

E-post:
nicole.steegmans@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-944 46 30
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Skolgatan 48 , 903 27 UMEÅ

Porträttbild på Ola Berglund
Fråga mig om föreningsfrågor

Ola Berglund Verksamhetsutvecklare

E-post:
ola.berglund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0761- 47 32 51
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Strandgatan 17 C , 931 32 SKELLEFTEÅ

Porträttbild på Sarah Karlsson

Sarah Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
sarah.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-461 57 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Stefan Olsson

Stefan Olsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
stefan.olsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-280 16 59
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Åsa Stjärnemo Verksamhetsutvecklare

E-post:
asa.stjarnemo@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-231 37 59
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Östersund