Till huvudinnehållet
Porträttbild på Ahmed Nor

Ahmed Nor Verksamhetsutvecklare

E-post:
ahmed.nor@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734- 61 97 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Aurora González
Fråga mig om lokaler

Aurora González Verksamhetsutvecklare

E-post:
aurora.gonzalez@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 84
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Barbro Ekström Gisslar
Falun, Hedemora, Avesta

Barbro Ekström Gisslar Verksamhetsutvecklare

E-post:
barbro.ekstrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 65 43
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer023-161 79

Ölandsgatan 12 B 791 60 FALUN

Porträttbild på Emma Andrén
Fråga mig om musikverksamheten

Emma Andrén Verksamhetsutvecklare

E-post:
emma.andren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0171-390 44

Porträttbild på Ganime Stålenhag

Ganime Stålenhag Regionchef

E-post:
ganime.stalenhag@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-600 88 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer023-161 79

Ölandsgatan 12 B 791 60 FALUN

Porträttbild på Iman Raof
Fråga mig om studiecirklar

Iman Raof Verksamhetsutvecklare

E-post:
Iman.Raof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Inger Ekstrand
Administration, Kvalitet

Inger Ekstrand Administratör

E-post:
inger.ekstrand@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer023-161 79
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Ölandsgatan 12 B 791 60 FALUN

Porträttbild på Jinan Namuq
Borlänge, Säter

Jinan Namuq Verksamhetsutvecklare

E-post:
jinan.namuq@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 74
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Hagavägen 76 784 40 BORLÄNGE

Porträttbild på Johannes Bjaaland
Fråga mig om musik

Johannes Bjaaland Verksamhetsutvecklare

E-post:
johannes.bjaaland@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725-26 55 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 05

Porträttbild på Johan Påhlman
Leksand, Rättvik, Gagnef, Malung-Sälen, Vansbro

Johan Påhlman Verksamhetsutvecklare

E-post:
johan.pahlman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 73
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sveagatan 14 793 30 LEKSAND

Porträttbild på Kristina Rosen
Fråga mig om kulturarrangemang

Kristina Rosen Verksamhetsutvecklare

E-post:
kristina.rosen@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 82
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Manuel De Lima

Manuel De Lima Verksamhetsutvecklare Örebro

E-post:
manuel.de.lima@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-612 24 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 07

Porträttbild på Rosemarie Johansson

Rosemarie Johansson Verksamhetsutvecklare

E-post:
rosemarie.johansson@nbv.se

Porträttbild på Nedzad Bajramovic
Fråga mig om asylverksamheten

Nedzad Bajramovic Verksamhetsutvecklare Västerås

E-post:
nedzad.bajramovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-300 25 72
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer021-12 62 00

Porträttbild på Rebecca Bergnér
Ludvika, Smedjebacken, Hedemora, Avesta

Rebecca Bergnér Verksamhetsutvecklare

E-post:
rebecca.bergner@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0240-811 80

Köpmansgatan 3 771 32 LUDVIKA

Porträttbild på Tobias Friberg

Tobias Friberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.friberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-632 91 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Yvonne Udenius

Yvonne Udenius Verksamhetsutvecklare Flen

E-post:
yvonne.udenius@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-657 13 02
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0157-511 63

Porträttbild på Sara Herou
Fråga mig om musik

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-801 83 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Peter Eriksson
Fråga mig om du har föreningsfrågor

Peter Eriksson Verksamhetsutvecklare

E-post:
peter.eriksson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0707-47 01 21
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 04