Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Väst.

Porträttbild på Albana Ziric

Albana Ziric Verksamhetsutvecklare

E-post:
albana.ziric@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732 - 74 18 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 - 85 20 76

Föräldraledig

Porträttbild på Anneli Erikson

Anneli Erikson Distrikschef tillika bitr. Regionchef

E-post:
anneli.erikson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 54
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer054 -  85 20 72

Ferenc Barabas Projektledare

E-post:
Ferenc.Barabas@nbv.se

Porträttbild på Leonard von Wolcker

Leonard von Wolcker Verksamhetsutvecklare

E-post:
leonard@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 60
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer035 - 10 03 79

Vesna Bader Arbetsmarknadskonsulent/handledare

E-post:
vesna.bader@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 83 83 76
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer035 - 10 03 71

Porträttbild på Zinijad Jagurdzija

Zinijad Jagurdzija Verksamhetsutvecklare

E-post:
zinijad@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734 - 61 47 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0500 - 44 77 83