Till huvudinnehållet

Väst

Hallands, Värmlands och Västra Götalands län.

Porträttbild på Disa Jagurdzija

Disa JagurdzijaRegionchef

E-post: Disa Jagurdzija
disa.jagurdzija@nbv.se
Telefon:+46733799474
Disa Jagurdzija på telefonnumer0733-79 94 74
Telefon:
Disa Jagurdzija på telefonnumer
Postadress: NBV Väst, Mölndalsvägen 30C, 412 63 Göteborg
Porträttbild på Ann-Louise Friberg

Ann-Louise FribergRegionchef

E-post: Ann-Louise Friberg
ann-louise.friberg@nbv.se
Telefon:+46733838362
Ann-Louise Friberg på telefonnumer0733 - 83 83 62
Telefon:+46500 447782
Ann-Louise Friberg på telefonnumer0500 - 44 77 82
Postadress: NBV Väst, Drottninggatan 13, 541 50 Skövde
Porträttbild på Anneli Erikson

Anneli EriksonDistrikschef tillika bitr. Regionchef

E-post: Anneli Erikson
anneli.erikson@nbv.se
Telefon:+46733838354
Anneli Erikson på telefonnumer0733 - 83 83 54
Telefon:+4654 852072
Anneli Erikson på telefonnumer054 -  85 20 72
Postadress: NBV Väst, Nygatan 13, 652 20 Karlstad
Porträttbild på Björn Stenrud

Björn StenrudDistriktschef

E-post: Björn Stenrud
bjorn.stenrud@nbv.se
Telefon:+46730957502
Björn Stenrud på telefonnumer0730 - 95 75 02
Telefon:+4635 100378
Björn Stenrud på telefonnumer035 -  10 03 78
Postadress: NBV Väst, Andersbergsringen 2, 302 21 Halmstad
Porträttbild på Santiago Cambón

Santiago CambónDistrikschef

E-post: Santiago Cambón
santiago.cambon@nbv.se
Telefon:+46734612768
Santiago Cambón på telefonnumer0734 - 61 27 68
Telefon:+4631124464
Santiago Cambón på telefonnumer031 - 12 44 64
Postadress: NBV Väst, Mölndalsvägen 30C, 412 63 Göteborg
Porträttbild på Emma Ekblom

Emma EkblomKoordinator

E-post: Emma Ekblom
emma.ekblom@nbv.se
Telefon:+46703961693
Emma Ekblom på telefonnumer0703 - 96 16 93
Telefon:+4633163342
Emma Ekblom på telefonnumer033 - 16 33 42
Postadress: NBV Väst, Kasernvägen 6, 504 31 Borås
Porträttbild på Maria Hill

Maria HillKvalitetssamordnare

E-post: Maria Hill
maria.hill@nbv.se
Telefon:+46732741893
Maria Hill på telefonnumer0732 - 74 18 93
Telefon:+4654852073
Maria Hill på telefonnumer054 - 85 20 73
Postadress: NBV Väst, Nygatan 13, 652 20 Karlstad

Lina KurttilaHR-partner

E-post: Lina Kurttila
lina.kurttila@nbv.se
Telefon:+46738406808
Lina Kurttila på telefonnumer0738-40 68 08
Telefon:
Lina Kurttila på telefonnumer