Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Sydost.

Porträttbild på Abdifatah Ismail
Fråga mig om asylen och integration

Abdifatah Ismail Projektledare asylverksamheten

E-post:
abdifatah.ismail@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer036-17 15 54
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Abdiqani Abdi

Abdiqani Abdi Verksamhetsutvecklare Trivselgerillan

E-post:
abdiqani.abdi@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 88
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Alexandros Postanidis

Alexandros Postanidis Verksamhetsutvecklare

E-post:
alexandros.postanidis@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-71 77 22
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anette Oscarsson

Anette Oscarsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
anette.oscarsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Arben Sula

Arben Sula Verksamhetsutvecklare

E-post:
arben.sula@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708-93 61 21
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Frida Binkemo

Frida Binkemo Verksamhetsutvecklare

E-post:
frida.binkemo@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0723-27 17 71
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Gerd Ericsson

Gerd Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
gerd.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ida Gratte

Ida Gratte Verksamhetsutvecklare (tjänstledig)

E-post:
ida.gratte@nbv.se

0732-71 77 13

Porträttbild på Inger Hedquist

Inger Hedquist Kvalitetssamordnare tillika biträdande regionchef

E-post:
inger.hedquist@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 84
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Isabell Åkesson Verksamhetsutvecklare

E-post:
isabell.akesson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 81
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Josefine Gunnarsson

Josefine Gunnarsson Regionskoordinator

E-post:
josefine.gunnarsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-74 57 22
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Josefin Larsson

Josefin Larsson Verksamhetsutvecklare Trivselgerillan

E-post:
josefin.larsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-95 73 48
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Korab Berbatovci

Korab Berbatovci Verksamhetsutvecklare

E-post:
korab.berbatovci@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708-71 21 91
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Maria Jonsson

Maria Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 25 49 80
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Nadira Kilim

Nadira Kilim Verksamhetsutvecklare

E-post:
nadira.kilim@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Noomi Ax

Noomi Ax Verksamhetsutvecklare

E-post:
noomi.ax@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 52
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Osama Almadi

Osama Almadi Verksamhetsutvecklare

E-post:
osama.almadi@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708-93 34 57
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Niklas Claesson

Niklas Claesson Verksamhetsutvecklare

E-post:
niklas.claesson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-96 43 64
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Per Silverhörning

Per Silverhörning Distriktschef

E-post:
per.silverhorning@nbv.se

0709-55 98 50

Porträttbild på Tobias Jonsson

Tobias Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0709-15 32 82
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer