Till huvudinnehållet

Sydost

Jönköpings, Kalmar och Kronobergs län.

Porträttbild på Johan Wåhlin

Johan WåhlinRegionchef

E-post: Johan Wåhlin
johan.wahlin@nbv.se
Telefon:+46709153289
Johan Wåhlin på telefonnumer0709-15 32 89
Telefon:+4648056446
Johan Wåhlin på telefonnumer0480-564 46
Porträttbild på Inger Hedquist

Inger HedquistKvalitetssamordnare tillika biträdande regionchef

E-post: Inger Hedquist
inger.hedquist@nbv.se
Telefon:+46733254984
Inger Hedquist på telefonnumer0733-25 49 84
Telefon:
Inger Hedquist på telefonnumer
Porträttbild på Festim Pasho

Festim PashoDistriktschef

E-post: Festim Pasho
festim.pasho@nbv.se
Telefon:+46733254988
Festim Pasho på telefonnumer0733-25 49 88
Telefon:
Festim Pasho på telefonnumer
Porträttbild på Lena Andersson

Lena AnderssonDistriktschef

E-post: Lena Andersson
lena.andersson@nbv.se
Telefon:+46733254982
Lena Andersson på telefonnumer0733-25 49 82
Telefon:
Lena Andersson på telefonnumer
Porträttbild på Liselott Karlsson

Liselott KarlssonDistriktschef

E-post: Liselott Karlsson
liselott.karlsson@nbv.se
Telefon:+46709153285
Liselott Karlsson på telefonnumer0709-15 32 85
Telefon:+46455308559
Liselott Karlsson på telefonnumer0455-30 85 59
Porträttbild på Git Brodin

Git BrodinRegionskoordinator

E-post: Git Brodin
git.brodin@nbv.se
Telefon:+46735422383
Git Brodin på telefonnumer0735-42 23 83
Telefon:+4648056442
Git Brodin på telefonnumer0480-564 42
Porträttbild på Anna Hagelin

Anna HagelinRegionskoordinator

E-post: Anna Hagelin
anna.hagelin@nbv.se
Telefon:+46730745722
Anna Hagelin på telefonnumer0730-74 57 22
Telefon:
Anna Hagelin på telefonnumer
Porträttbild på Lina Alm

Lina AlmHR-partner

E-post: Lina Alm
lina.alm@nbv.se
Telefon:+46732717721
Lina Alm på telefonnumer0732-71 77 21
Telefon:+4648056445
Lina Alm på telefonnumer0480-564 45