Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Östergötland.

Porträttbild på Amer Sarotic
Fråga mig om asylverksamheten

Amer Sarotic Verksamhetsutvecklare

E-post:
amer.sarotic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725- 614 852
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Norrköping

Porträttbild på Ann-Helene Fernberg
Fråga mig om du vill starta en studiecirkel

Ann-Helene Fernberg Biträdande regionchef

E-post:
ann-helene.fernberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0706- 250 292
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Linköping

Porträttbild på Håkan Bäck

Håkan Bäck Konstnärlig ledare, teatern i Linköping

E-post:
hakan@kreativpartner.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703- 771 374
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Placering på Teaterns Hus i Linköping

Porträttbild på Liban Mohamud
Fråga mig om musikverksamheten

Liban Mohamud Verksamhetsutvecklare

E-post:
liban.mohamud@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0768- 094 469
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Linköping

Porträttbild på Mariama Elyadini

Mariama Elyadini Projektledare Upphoppet

E-post:
mariama.elyadini@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733- 324 862
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Placering Trädgårdstorget Linköping

Porträttbild på Mehmed Hamzic

Mehmed Hamzic Verksamhetsutvecklare

E-post:
mehmed.hamzic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725- 503 719
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Norrköping

Porträttbild på Rezzkallah Malke

Rezzkallah Malke Projektledare Asylverksamheten

E-post:
rezzkallah.malke@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0737- 104 427
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Placering Trädgårdstorget Linköping

Porträttbild på Viktoria Berglund

Viktoria Berglund Verksamhetsutvecklare

E-post:
viktoria.berglund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0722- 172 410
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Linköping

Johanna Jakobsson Administratör Globengruppen

E-post:
johanna.jakobsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708- 931 104
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Placering på Teaterns Hus i Linköping

Porträttbild på Thomas Forss

Thomas Forss Verksamhetsutvecklare

E-post:
Thomas.forss@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725-484 336
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kontor: Motala