Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Öst

Porträttbild på Andreas Ljungman

Andreas Ljungman Verksamhetsutvecklare

E-post:
andreas.ljungman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-504 80 13
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ahmed Nor

Ahmed Nor Verksamhetsutvecklare

E-post:
ahmed.nor@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-461 97 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Amer Sarotic

Amer Sarotic Verksamhetsutvecklare

E-post:
amer.sarotic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-561 48 52
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ann-Helene Fernberg

Ann-Helene Fernberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
ann-helene.fernberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-625 02 92
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Bektur Johansson

Bektur Johansson Verksamhetsutvecklare

E-post:
bektur.johansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-373 01 98
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Börje Bergfeldt

Börje Bergfeldt Distriktschef Stockholm / Nyköping / Gotland

E-post:
borje.bergfeldt@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-373 01 97
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Johanna Jakobsson

Johanna Jakobsson Projektledare  Globengruppen

E-post:
johanna.jakobsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-055 82 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Lennart Bengtsson

Lennart Bengtsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
lennart.bengtsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-320 22 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Liban Mohamud

Liban Mohamud Verksamhetsutvecklare

E-post:
liban.mohamud@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-809 44 69
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mariama Elyadini

Mariama Elyadini Verksamhetsutvecklare

E-post:
mariama.elyadini@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-332 48 62
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mehmed Hamzic

Mehmed Hamzic Verksamhetsutvecklare

E-post:
mehmed.hamzic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-550 37 19
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ninve Düzgün Khelil

Ninve Düzgün Khelil Regionchef

E-post:
ninve.khelil@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-373 01 95
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Qahtan Al-Asbahi

Qahtan Al-Asbahi Verksamhetsutvecklare

E-post:
qahtan.al-asbahi@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-460 84 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Rezzkallah Malke

Rezzkallah Malke Projektledare Asylverksamheten

E-post:
rezzkallah.malke@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-710 44 27
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sven Fasth

Sven Fasth Kvalitetssamordnare

E-post:
sven.fasth@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-942 16 57
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Thomas Forss

Thomas Forss Verksamhetsutvecklare

E-post:
Thomas.forss@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-548 43 36
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ulf Jerrevång

Ulf Jerrevång Biträdande regionchef och HR-partner

E-post:
ulf.jerrevang@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-038 36 54
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Viktoria Berglund

Viktoria Berglund Verksamhetsutvecklare

Tjänstledig till augusti 2021

Porträttbild på Hamza Mohamed

Hamza Mohamed Verksamhetsutvecklare

E-post:
hamza.mohamed@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-068 52 69
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sara Brannäs

Sara Brannäs Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.brannas@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-238 87 01
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Amel Olevic

Amel Olevic Verksamhetsutvecklare

E-post:
amel.olevic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-054 21 26
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Simon Wallgren

Simon Wallgren Verksamhetsutvecklare

E-post:
simon.wallgren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-054 47 14
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Daniel Pilsäter

Daniel Pilsäter Verksamhetsutvecklare

E-post:
Daniel.pilsater@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-311 10 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Lena Wiberg

Lena Wiberg Vikarerande verksamhetsutvecklare

E-post:
lena.wiberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0722-17 24 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer