Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Öst

Porträttbild på Andreas Ljungman

Andreas Ljungman Verksamhetsutvecklare

E-post:
andreas.ljungman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer072-504 80 13
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ahmed Nor

Ahmed Nor Verksamhetsutvecklare

E-post:
ahmed.nor@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734- 61 97 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Amer Sarotic

Amer Sarotic Verksamhetsutvecklare

E-post:
amer.sarotic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725- 614 852
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ann-Helene Fernberg

Ann-Helene Fernberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
ann-helene.fernberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0706- 250 292
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Bektur Johansson

Bektur Johansson Verksamhetsutvecklare

E-post:
bektur.johansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-73 01 98
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Börje Bergfeldt

Börje Bergfeldt Distriktschef Stockholm/Gotland

E-post:
borje.bergfeldt@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-730197
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Johanna Jakobsson

Johanna Jakobsson Projektledare  Globengruppen

E-post:
johanna.jakobsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0705-55 82 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Lennart Bengtsson

Lennart Bengtsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
lennart.bengtsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-3202208
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Liban Mohamud

Liban Mohamud Verksamhetsutvecklare

E-post:
liban.mohamud@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0768- 094 469
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mariama Elyadini

Mariama Elyadini Verksamhetsutvecklare

E-post:
mariama.elyadini@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733- 324 862
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mehmed Hamzic

Mehmed Hamzic Verksamhetsutvecklare

E-post:
mehmed.hamzic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725- 503 719
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ninve Düzgün Khelil

Ninve Düzgün Khelil Regionchef

E-post:
ninve.khelil@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-73 01 95
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Qahtan Al-Asbahi

Qahtan Al-Asbahi Verksamhetsutvecklare

E-post:
qahtan.al-asbahi@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-460 84 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Renée Bonér

Renée Bonér Verksamhetsutvecklare

E-post:
renee.boner@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703-11 10 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Rezzkallah Malke

Rezzkallah Malke Projektledare Asylverksamheten

E-post:
rezzkallah.malke@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0737- 104 427
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sven Fasth

Sven Fasth Kvalitetssamordnare

E-post:
sven.fasth@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0709-42 16 57
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Thomas Forss

Thomas Forss Verksamhetsutvecklare

E-post:
Thomas.forss@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725-484 336
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Tobias Friberg

Tobias Friberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.friberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-632 91 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Ulf Jerrevång

Ulf Jerrevång Biträdande regionchef och HR-partner

E-post:
ulf.jerrevang@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730- 383 654
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Viktoria Berglund

Viktoria Berglund Verksamhetsutvecklare

E-post:
viktoria.berglund@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0722- 172 410
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Yosra Sherif

Yosra Sherif Verksamhetsutvecklare

E-post:
Yosra.sherif@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-54 21 26
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Hamza Mohamed

Hamza Mohamed Verksamhetsutvecklare

E-post:
hamza.mohamed@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-068 52 69
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer