Till huvudinnehållet
Porträttbild på Ahmed Nor

Ahmed Nor Verksamhetsutvecklare

E-post:
ahmed.nor@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734- 61 97 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Johannes Bjaaland
Fråga mig om musik

Johannes Bjaaland Verksamhetsutvecklare

E-post:
johannes.bjaaland@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0725-26 55 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 05

Porträttbild på Monica Ceesay
Fråga mig om studiecirklar

Monica Ceesay Administratör

E-post:
monica.ceesay@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0734-60 85 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0155-21 10 40

Porträttbild på Nedzad Bajramovic
Fråga mig om asylverksamheten

Nedzad Bajramovic Projektledare

E-post:
nedzad.bajramovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-300 25 72
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer021-12 62 00

Porträttbild på Peter Eriksson
Fråga mig om du har föreningsfrågor

Peter Eriksson Verksamhetsutvecklare

E-post:
peter.eriksson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0707-47 01 21
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 04

Porträttbild på Sara Herou
Fråga mig om musik

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-801 83 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Tobias Friberg

Tobias Friberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
tobias.friberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-632 91 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer