Till huvudinnehållet

Norr

Gävleborgs, Jämtlands, Norrbottens, Västerbottens och Västernorrlands län.

Porträttbild på Mattias Rosdahl

Mattias RosdahlRegionchef

E-post: Mattias Rosdahl
mattias.rosdahl@nbv.se
Telefon:+46703415704
Mattias Rosdahl på telefonnumer0703- 41 57 04
Telefon:
Mattias Rosdahl på telefonnumer
Porträttbild på Agnetha Eriksson

Agnetha ErikssonDistriktschef

E-post: Agnetha Eriksson
agnetha.eriksson@nbv.se
Telefon:+46705902319
Agnetha Eriksson på telefonnumer0705- 90 23 19
Telefon:
Agnetha Eriksson på telefonnumer

Eva OskarssonDistriktschef

E-post: Eva Oskarsson
eva.oskarsson@nbv.se
Telefon:+46730634391
Eva Oskarsson på telefonnumer073-0634391
Telefon:
Eva Oskarsson på telefonnumer
Porträttbild på Stefan Olsson

Stefan OlssonDistriktchef

E-post: Stefan Olsson
stefan.olsson@nbv.se
Telefon:+46762801659
Stefan Olsson på telefonnumer076-280 16 59
Telefon:
Stefan Olsson på telefonnumer
Porträttbild på Karl-Olov Sundqvist
SO- och MO-verksamhet

Karl-Olov SundqvistDistriktschef

E-post: Karl-Olov Sundqvist
kalle.sundqvist@nbv.se
Telefon:+46701803885
Karl-Olov Sundqvist på telefonnumer070-180 38 85
Telefon:
Karl-Olov Sundqvist på telefonnumer
Porträttbild på Mohammad Chaaban

Mohammad ChaabanKvalitetssamordnare

E-post: Mohammad Chaaban
mohammad.chaaban@nbv.se
Telefon:+46703260423
Mohammad Chaaban på telefonnumer070-3260423
Telefon:
Mohammad Chaaban på telefonnumer

Rose-Marie CarleniusKoordinator

E-post: Rose-Marie Carlenius
rose-marie.carlenius@nbv.se
Telefon:+46730745524
Rose-Marie Carlenius på telefonnumer073-0745524
Telefon:
Rose-Marie Carlenius på telefonnumer
Porträttbild på Karin Hagman

Karin HagmanHR-partner

E-post: Karin Hagman
karin.hagman@nbv.se
Telefon:+46701008381
Karin Hagman på telefonnumer070-100 83 81
Telefon:
Karin Hagman på telefonnumer
Porträttbild på Sarah Karlsson Borić

Sarah Karlsson BorićKommunikatör

E-post: Sarah Karlsson Borić
sarah.boric@nbv.se
Telefon:+46762056933
Sarah Karlsson Borić på telefonnumer0762-05 69 33
Telefon:
Sarah Karlsson Borić på telefonnumer