Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV MittSverige.

Porträttbild på Ann-Christine Ericsson
Fråga mig om studiecirklar

Ann-Christine Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
ann-christine.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-723 86 50
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sollefteå

Porträttbild på Bengt Söderlind

Bengt Söderlind Verksamhetsutvecklare

E-post:
bengt.soderlind@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Örnsköldsvik

Porträttbild på Camilla Olofsson
Fråga mig om studiematerial 

Camilla Olofsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
camilla.olofsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0767-238656
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Östersund

Porträttbild på Caroline Nordlöf

Caroline Nordlöf Verksamhetsutvecklare

E-post:
caroline.nordlof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-723 86 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Örnsköldsvik

Porträttbild på Eva Tånneryd
Fråga mig om kultur & asylverksamheten

Eva Tånneryd Verksamhetsutvecklare

E-post:
eva.tanneryd@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-73 34 55
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kramfors

Porträttbild på Hans Ödmark
Fråga mig om musik 

Hans Ödmark Verksamhetsutvecklare

E-post:
hans.odmark@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 94
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Härnosand

Porträttbild på Heidi Jonsson

Heidi Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
heidi.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0767-238654
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sundsvall

Porträttbild på Josephine Söderlind

Josephine Söderlind Verksamhetsutvecklare

E-post:
josephine.soderlind@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0732-75 23 80
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Örnsköldsvik

Porträttbild på Kjerstin Berggren

Kjerstin Berggren Verksamhetsutvecklare

E-post:
kjerstin.berggren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 99
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Östersund

Porträttbild på Kristina Ulander

Kristina Ulander Kontorist

E-post:
kristina.ulander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0612-140 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kramfors

Porträttbild på Lina Larsson

Lina Larsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
lina.larsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0767-23 86 53
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sundsvall

Porträttbild på Madeleine Melander

Madeleine Melander Kontorist

E-post:
madeleine.melander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0620-125 20
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sollefteå

Porträttbild på Marie Rydberg

Marie Rydberg Verksamhetsutvecklare

E-post:
marie.rydberg@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0738-09 97 96
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Härnösand

Porträttbild på Mats Danielsson
Fråga mig om lokaler

Mats Danielsson Regionchef

E-post:
mats.danielsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730-21 17 97
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Sundsvall

Porträttbild på Rose-Marie Byström

Rose-Marie Byström Verksamhetsutvecklare

E-post:
rose-marie.bystrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-723 86 60
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Kramfors