Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Mitt

Porträttbild på Aurora González
Fråga mig om lokaler i Uppsala

Aurora González Verksamhetsutvecklare

E-post:
aurora.gonzalez@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0701–00 83 84
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Arash Eblaghian
Mora, Orsa, Älvdalen

Arash Eblaghian Verksamhetsutvecklare

E-post:
arash.eblaghian@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 77
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Barbro Ekström Gisslar
Dalarna län och Uppsala län

Barbro Ekström Gisslar Distriktschef

E-post:
barbro.ekstrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 65 43
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer023-161 79

Fredrik Månsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
fredrik.mansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0730–63 58 20
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Iman Raof
Fråga mig om studiecirklar

Iman Raof Verksamhetsutvecklare

E-post:
Iman.Raof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Inger Ekstrand

Inger Ekstrand Kvalitetssamordnare

E-post:
inger.ekstrand@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer023-161 79
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Jinan Namuq

Jinan Namuq Verksamhetsutvecklare

E-post:
jinan.namuq@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 74
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Johan Påhlman
Leksand, Rättvik, Gagnef, Malung-Sälen, Vansbro

Johan Påhlman Verksamhetsutvecklare

E-post:
johan.pahlman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 73
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Kristina Rosen

Kristina Rosen Verksamhetsutvecklare

E-post:
kristina.rosen@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-100 83 82
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Naser Abu Shalbak Studieorganisatör

E-post:
naser.abu.shalbak@nbv.se

Porträttbild på Nedzad Bajramovic
Fråga mig om asylverksamheten

Nedzad Bajramovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
nedzad.bajramovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-300 25 72
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer021-12 62 00

Porträttbild på Peter Eriksson
Fråga mig om du har föreningsfrågor

Peter Eriksson Verksamhetsutvecklare

E-post:
peter.eriksson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0707-47 01 21
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 04

Porträttbild på Rebecca Bergnér
Ludvika, Smedjebacken, Hedemora, Avesta

Rebecca Bergnér Verksamhetsutvecklare

E-post:
rebecca.bergner@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-274 52 75
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0240-811 80

Porträttbild på Rosemarie Johansson
Örebro län och Västmanlands län

Rosemarie Johansson Distriktschef

E-post:
rosemarie.johansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0703-89 45 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 01

Porträttbild på Sara Herou
Fråga mig om musik

Sara Herou Verksamhetsutvecklare

E-post:
sara.herou@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0738-01 83 00
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer019-670 83 14

Porträttbild på Sarah Karlsson Borić

Sarah Karlsson Borić Kommunikatör

E-post:
sarah.boric@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0762-05 69 33
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Susanne Forswall Larsson Studieorganisatör

E-post:
susanne.forswall-larsson@nbv.se