Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Jönköping län.

Abdifatah Ismail Projektledare asylverksamheten

E-post:
abdifatah.ismail@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 48 40
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anette Oscarsson

Anette Oscarsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
anette.oscarsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anna-Carin Lyrhag
Fråga mig om studiecirklar

Anna-Carin Lyrhag Verksamhetsutvecklare

E-post:
anna-carin.lyrhag@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 81
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Gerd Ericsson

Gerd Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
gerd.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Hannah Olsson Vilson

Hannah Olsson Vilson Verksamhetsutvecklare

Sjukskriven tillsvidare.

Porträttbild på Lena Blom
Fråga mig om lokaler

Lena Blom Administratör

E-post:
lena.blom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer036-39 56 90
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Linn Austli

Linn Austli Verksamhetsutvecklare

E-post:
linn.austli@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 80
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Nadira Kilim

Nadira Kilim Verksamhetsutvecklare

E-post:
nadira.kilim@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sanna Silfros Erlander

Sanna Silfros Erlander Verksamhetsutvecklare

E-post:
sanna.s.erlander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 88
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Fråga mig om musikverksamhet

Mathias Johansson Verksamhetsutvecklare

E-post:
mathias.johansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 86
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Stefan Krantz

Stefan Krantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
stefan.krantz@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 89
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer