Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Jönköping län.

Porträttbild på Abdifatah Ismail

Abdifatah Ismail Projektledare asylverksamheten

E-post:
abdifatah.ismail@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 48 40
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anette Oscarsson

Anette Oscarsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
anette.oscarsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 87
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Gerd Ericsson

Gerd Ericsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
gerd.ericsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 83
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Hannah Olsson Vilson

Hannah Olsson Vilson Verksamhetsutvecklare

Sjukskriven tillsvidare.

Porträttbild på Nadira Kilim

Nadira Kilim Verksamhetsutvecklare

E-post:
nadira.kilim@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sanna Silfros Erlander

Sanna Silfros Erlander Verksamhetsutvecklare

E-post:
sanna.s.erlander@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 88
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Mathias Johansson
Fråga mig om musikverksamhet

Mathias Johansson Verksamhetsutvecklare

E-post:
mathias.johansson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 82
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Stefan Krantz

Stefan Krantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
stefan.krantz@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-25 49 89
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Josefin Larsson

Josefin Larsson Verksamhetsutvecklare Trivselgerillan

E-post:
josefin.larsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-095 73 48
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Noomi Torstensson

Noomi Torstensson Verksamhetsutvecklare

E-post:
noomi.torstensson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 25 49 52
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Maria Jonsson

Maria Jonsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.jonsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733 - 25 49 80
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer