Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Halland.

Porträttbild på Amou Jobe
Fråga mig om musikverksamheten

Amou Jobe Verksamhetsutvecklare

E-post:
amou.jobe@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 68
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Jan Nyman

Jan Nyman Verksamhetsutvecklare

E-post:
jan.nyman@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 69
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Anders Lindecrantz
Fråga mig om musikverksamheten

Anders Lindecrantz Verksamhetsutvecklare

E-post:
anders.lindecrantz@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 61
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Leonard von Wolcker
Fråga mig om studiematerial

Leonard von Wolcker Verksamhetsutvecklare

E-post:
leonard@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 60
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Rickard Lindlöf
Fråga mig om studiecirklar

Rickard Lindlöf Områdeschef

E-post:
rickard.lindlof@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 77
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Robert Lychou
Fråga mig om lokaler

Robert Lychou Regionchef

E-post:
robert.lychou@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 63
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Thorbjörn Christiansen Arbetsmarknadskonsulent, IT och webbansvarig

E-post:
thorbjorn.christiansen@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0708-28 24 76
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Vesna Bader

Vesna Bader Projektledare - Asyl och Integration

E-post:
vesna.bader@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer0733-83 83 76
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer