Till huvudinnehållet

Personal

Vi som jobbar på NBV Gävleborg.

Porträttbild på Camilla Sandström

Camilla Sandström Verksamhetsutvecklare

E-post:
camilla.sandstrom@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-376 04 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Esef Hodovic

Esef Hodovic Verksamhetsutvecklare

E-post:
esef.hodovic@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-602 84 53
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Krister Lundgren Verksamhetsutvecklare

E-post:
krister.lundgren@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-191 34 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Maja Trklja

Maja Trklja Verksamhetsutvecklare

E-post:
maja.trklja@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-181 63 08
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Fråga mig om musikverksamheten

Maria Pettersson Verksamhetsutvecklare

E-post:
maria.pettersson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer070-188 81 85
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Sarah Karlsson

Sarah Karlsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
sarah.karlsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer073-461 57 10
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer

Porträttbild på Stefan Olsson

Stefan Olsson Verksamhetsutvecklare

E-post:
stefan.olsson@nbv.se
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer076-280 16 59
Telefon:
Ring Personal på telefonnumer